08.09.2012

Ubezpieczenie ?

Znowu brak czasu na pisanie przez :
a) sprawy organizacyjne
b) czerpanie jak najwięcej z ostatniego tygodnia w towarzystwie Kristiny.

Zaczęłam rozglądać się za biletem do Montpellier ( gdzie będę aupair rok). Znalazłam za około 400 zł z przesiadką w Brukseli, jednak myślę, że może pomęczę się busem i kupię od razu bilet w obie strony, gdyż na święta coś nie wydaje mi się, że znajdę bilet w korzystniej cenie do Polski...
Tym czasem czekam, jak tamta Hostka opłaci mi szkołę i wyślą mi test, matko, tyle czasu bez francuskiej gramatyki...

Poza tym, ostatni tydzień ciągle gdzieś byłam, a to Lunapark, a to plaża, a to restauracja ( i miły kelner, który nie policzył nam deseru :D ), a to nowy klub, a to bar, a to pożegnanie Moniki... A pieniądze lecą i lecą, aż szkoda liczyć ( dlatego też tego nie robię ! ). Więc teraz z Kristiną postanowiłyśmy to ograniczyć i teraz tylko plaża, a jutro już ostatnie wyjście do klubu.

A, jeśli ktoś się orientuje jak to jest dokłądnie z kartą Euro26 i z odszkodowaniem, piszcie ! GDyż wczoraj kolejna wizyta u lekarza i kupienie leków ( i to jeszcze na rowerze... ). Zapalenie tchawicy, antybiotyki i syrop, po którym zaraz zasypiam. Matko, jestem pewna, że jedną z rzeczy, które zapamiętam, to będzie mój niekończący się kaszel !

A tymczasem widzę, że każda po kolei zajmuje się pakowaniem itd, a mi zostało.. nadal 3 tygodnie ! Oh la la !

8 komentarzy:

 1. A ja z innej beczki...

  Jestes bardzo ladna! :D Przypominasz mi pewna osobe z yt :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. haha dziękuję bardzo :D najpiękniejsza to jestem po męczącym dniu z dzieciakami ...
   hm, a kogo takiego?: )

   Usuń
  2. nie powiem, bo jak Ci sie nie spodoba porownanie, to dasz mi z liscia :D kobiety tak maja :D

   Usuń
  3. nie ! już tyyyyle razy słyszałam, że jestem do kogoś podobna, nawet jeśli ten ktoś był kompletnie inny, że naprawdę, nie będę zła, a jestem po prostu bardzo ciekawa ! :D a nawet jeśli - z liściem, będąc we Francji, dużo nie zwojuję haha :)

   Usuń
 2. Wiesz co z ubezpieczeniem jest tak, że masz do określonej kwoty ubezpiecznie np. na dentyste chyba do 250euro o ile sie nie myle.

  Gdzieś powinnam mieć plik gdzie jest opisane co do jakiej kwoty jest ubezpieczone, jeśli o to Ci chodzi daj znać to podeśle :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. lewandowska@10g.pl
   tzn ja zapłaciłam 40 euro za leki i dentystę

   Usuń
  2. tfu* za lekarza, nie dentystę :D

   Usuń
 3. Dokładnie nie będzie co czytać :P Ja się pocieszam tym, że po powrocie to nie będę miała zbyt dużo czasu, ale i tak będzie dziwnie wrócić i nie pisać na blogu i nie odwiedzać innych blogów :(
  Ale Ty zaraz znowu wyjeżdżasz :D A ile dzieciaczków ma nowa rodzinka? :)
  Kuruj się! :*

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...