17.09.2012

i po urodzinach

Urodziny zaliczam do jak najbardziej udanych. Mimo, że z rana praca, to nawet wtedy dziewczynki były grzeczne. Po pobudce znalazłam w kuchni karteczkę od Hostki z życzeniami, a starsze przy obiedzie "dyskretnie" poinformowały siebie nawzajem, że mam urodziny i zaśpiewały sto lat.
Po pracy otwarcie sezonu w klubie jeździeckim Blanche. Nawet przejechałam się na koniu, co ostatni raz robiłam milion lat temu.
A po powrocie kolacja i miłe zaskoczenie. Kolacja z winem, foie gras, które jedzą tylko na święta i urodziny i już przy aperitif dziewczynki przyniosły mi wielką torbę z prezentem i wszyscy śpiewali sto lat. Podarowali mi śliczną torebkę. A co najlepsze, właśnie planowałam kupić sobie po powrocie do Polski torebkę. : ) Po kolacji ciasto ze świeczkami, nawet malutkie przyszły do mnie na kolana, kolejne sto lat, tym razem po angielsku. I wspólne z dzieciakami zdmuchiwanie świeczek, a potem byłam karmiona przez Adele ciastem. Jeszcze dziś się uśmiecham i mam dobry humor po wczoraj. Spodziewałam się jakiegoś ciasta i tyle. Mega miło mnie zaskoczyli. Potem Hostka przed spaniem przyszła do mnie i spytała, czy na pewno torba się podoba, jak coś to można ją wymienić itd.
A, zdjęć oczywiście nie mam, ale przed wyjazdem poproszę żeby wysłali mi wszystkie zdjęcia na meila, więc po powrocie powstawiam. : )
Za to dziś, wolny dzień, pobudka i widok wkurzonej Hostki, która przywitała mnie słowami "Marika, nienawidzę swojego życia, tragedia, co za beznadziejny dzień, serio "  Haha, a obok niej płaczące maluchy, cała brudna kuchnia i nic ogarniętego.
Tak w ogóle, ostatnie dwa tygodnie i już do końca - pracuję jedynie w środy i weekendy, więc luz pas  : )

3 komentarze:

 1. powiedz jak zalatwilas sobie wyjazd? przez jakas agencje? jesli mialabys ochote sie rozpisac napisz na maila damellia@onet,eu, bardzo mi zalezy na informacjach ;)

  u mnie do wygrania bransoletki od Biżuterianki, zapraszam: http://madame-chocolate.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładna torebka . ; ))  Fajny blog ( tak przeczytałam wpisy)
  Obserwuję .:))
  Zapraszam do siebie . :
  http://onedloveeforever.blogspot.com/
  Jak wejdziesz to dodaj komentarz, nie wstydź się . xDD

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...