31.05.2012

3 nuits par semaine !

Słucham sobie Indochine, nawet nie wiedziałam, że są obecnie popularni w miarę we Francji. I za każdym razem jak słyszę ich w radio, to mnie to dziwi strasznie, bo gdzie ja bym w Polsce ich usłyszała ?! :)

Opiekowanie się małymi idzie jak idzie, nadal tak samo, czyli w miarę dobrze - plecy trochę bolą ! Ale starsze są bardzo pomocne, pomagały mi dziś chociażby, przed pójściem do szkoły. Wzięły jedną małą jak się obudziła, karmiły obie. I nareszcie zamieniam z nimi więcej niż parę słów dziennie !
A i mój mały sukces dziś - obiad małych przebiegł bez ani jednego krzyku ! Jadły, śmiały się, tańczyły w fotelikach - nawet nie wiecie jak relaksujące i przyjemne to było dla mnie. :)
Dziś Hostka jechała na ciuchowe zakupy, wzięła mnie ze sobą, ale po pierwszym sklepie z nią stwierdziłam, że nie, nie dam rady, to nie na moją cierpliwość :D i poszłam na spacer, po loda o smaku Nutelli ( do znajomych - BYŁ TEŻ SMAK VJOLET !!!!!!!!!!! CO JEST ?! ) , usiadłam na dużym schodku przy plaży, siedziałam, wygrzewałam się, zobaczyłam, że telefon złapał WiFi Royan, kocham już to miasto za darmowy internet :) No a poza tym, muszę się przyznać, że zapaliłam, bo już nie wytrzymałam... I jak mnie zdziwiło, gdy w domu Hostka poruszyła temat papierosów, że dziś niby jakiś dzień wolny od papierosów ? To sobie wybrałam dzień na przegraną z nałogiem :) 
Jutro natomiast Hotka ma wolny dzień i ma mnie zabrać, być może rowerami, w miejsce pracy jej i Hosta. A no - bo ja też mam wolny dzień. Jak przyjemnie jest pomyśleć, że wstanę o której chce i zrobię co chcę, nie wyczekując aż z elektronicznej niani zagrzmi płacz. Chociaż szczerze, to zaczęłam się przyzwyczajać, lubię te małe i myślę sobie, że ludzie czy chcą czy nie muszą wychowywać swoje dzieci - ja to robię do 15stej i za pieniądze, więc jak mogłabym narzekać ? No i zresztą nie mam na co narzekać, poza płaczem, gdy nie dam im ciastka, są naprawdę kochane...
Tymczasem parę zdjęć, pokoju w ramach ROOM TOUR i inne :)
i moja twarz na koniec ;ok;


6 komentarzy:

 1. rob zdjecia na tej wycieczce rowerowej !

  ps. wiem, ze nie chcesz dac dzieciom ciastka bo pewnie sama chcesz je zjesc ; <

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. boję się już robić zdjęcia, boję się opinii krytyka mania

   Usuń
 2. też dzisiaj zapaliłam...
  ale mi zrobiłaś smaka na te nutellowe lody....:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nutellowe lody, teraz naleśniki z nutellą, ciągle ta nutella u mnie ! haha
   a o paleniu nic nie mów, narazie jestem tu ponad tydzień i tylko ten jeden papieros - nie jest źle

   Usuń
 3. czy Polska czy francja to i tak syf na łóżku : *

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...